Môžeme pracovať s cookies, nech vieme, ako to na našom webe žije?

Gaudeamus BRNO 2017

EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

XXIV. ročník, VÝSTAVIŠTĚ Brno 31. 10. - 3. 11. 2017

Největší veletrh vzdělávání v ČR: 24 let tradice, 28 000+ návštěvníků,
240+ vystavovatelů, 20 zastoupených zemí,  7 doprovodných programů.

 
Navštivte Gaudeamus v Brně a přesvědčte se:

DOPROVODNÉ PROGRAMY

Interaktivní ukázky, testování předpokladů i poradenství vám pomohou s výběrem školy... 

detail

PRO
VYSTAVOVATELE

Vaši budoucí studenti půjdou
na veletrh Gaudeamus.
Přijďte je oslovit...

detail

PRO
STUDENTY

Řešíte otázku "Kam po maturitě?"
U nás najdete odpověď!  Vezměte budoucnost do svých rukou...

detail

PRO
PEDAGOGOY

Navštivte Gaudeamus se svými studenty! Pro pedagogy máme vstupné zdarma i pohodlné zázemí...

detail

Představte svoji školu
na veletrhu Gaudeamus
v Brně!

Snadno oslovte až 28 000 zájemců
o  pomaturitní studium 
z celé České republiky i Slovenska.

zjistit více

Najobľúbenějšie školy

ZÍSKEJTE NOVÉ STUDENTY

Gaudeamus brno
pro vystavovatele

Připojte se k více než 240 univerzitám, vysokým školám i dalším vzdělávacím institucím z České republiky a dalších dvaceti zemí světa. Zúčastněte se největšího veletrhu pomaturitního vzdělávání v České republice. Veletrh každý rok navštíví až 28 000 návštěvníků, kteří aktivně hledají další studium po maturitě. Každý z nich může být vašim budoucím studentem!

Základem vaší prezentace je výstavní stánek, který vám umožní efektivně komunikovat s návštěvníky. Vaši prezentaci podpořte také účastí v doprovodných programech, jako jsou přednášky nebo Věda
pro život.

VAŠI BUDOUCÍ STUDENTI PŮJDOU NA GAUDEAMUS DO BRNA!

OSLOVÍTE JE?

Více informací

DSC_0174

DSC_0358

PŘIJĎTE SI VYBRAT TU SPRÁVNOU ŠKOLU

gaudeamus brno
pro studenty

Vybíráte další studium po maturitě? Gaudeamus v Brně vám poskytne kompletní přehled. Čeká na vás většina českých univerzit, VŠ, VOŠ, JŠ a dalších vzdělávacích institucí. Uvidíte i přes 80 univerzit ze zahraničí! 

Nejvíce informací o školách získáte na přednáškách, kde se dozvíte vše o studiu, fakultách, oborech, vybavení školy i aktivitách, které vám nabízí.

Nemůžete se rozhodnout jakou školu si vybrat? Nevíte na jaké obory máte předpoklady? Přímo na veletrhu se můžete otestovat a zjistit, na které obory se nejlépe hodíte. Naši poradci vám také pomohou s výběrem vhodné školy nebo fakulty, která nabízí váš obor.

Jestli vás zajímá, kde se po škole uplatníte, můžete využít i kariérové poradenství. Pomůže vám s volbou kariéry nebo poradí, v jakém oboru je největší šance získat zaměstnání.  

PŘIJĎTE NA GAUDEAMUS V BRNĚ! ZA JEDEN DEN ZÍSKÁTE VŠECHNY INFORMACE PRO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ O VAŠÍ BUDOUCNOSTI!

Více informací

NAVŠTIVTE GAUDEAMUS SE SVÝMI STUDENTY

GAUDEAMUS BRNO
PRO PEDAGOGY

Jste výchovný poradce, třídní učitel nebo pedagog na střední škole? Navštivte Gaudeamus v Brně se svými studenty! Pro vaši návštěvu jsme připravili nadstandardní služby. Zaregistrujte se a získáte zdarma volnou vstupenku. Před veletrhem vám pošleme souhrnné informace pro organizaci vaší návštěvy.

Na veletrhu pro vás bude připraveno Pedagogické centrum, které můžete využít jako zázemí po dobu vaší návštěvy. V centru budou probíhat specializované přednášky, semináře a konzultace, vedené odborníky z MŠMT, univerzit a dalších institucí. Během vaší návštěvy můžete využít občerstvení zdarma.

Odevzdáte-li v centru vaši volnou vstupenku, získáte zdarma informační set s materiály o vystavujících školách, katalogem veletrhu a Informačním systémem pro výchovné poradce a pedagogy.

NAVŠTIVTE GAUDEAMUS V BRNĚ, VIP PŘÍSTUP
PRO VÁS JE SAMOZŘEJMOSTÍ!

Více informací

DSC_0746

DSC_0329

INFORMACE, PORADENSTVÍ I ZÁBAVA

ZAJÍMAVÉ DOPROVODNÉ PROGRAMY

Nejvíce informací o vystavujících školách nabídnou přednášky, které probíhají po celou dobu veletrhu ve dvou přednáškových sálech. Na konci každé přednášky probíhá soutěž o ceny.

Doprovodný program Věda pro život pomůže nahlédnout do náplně studia na vysokých školách. Na interaktivních ukázkách a zajímavých exponátech uvidíte, co se na VŠ můžete naučit.

Nejen nerozhodní studenti mohou využít Poradenský servisTestovací centrum a Centrum kariérového poradenství. Zkušení poradci vám rádi pomohou vyhledat vhodnou školu nebo obor, zjistit na jaké obory máte předpoklady i jakým směrem se vydat v budoucí kariéře.

Pro zájemce o studium v zahraničí bude připraveno Poradenské centrum pro studium ve Velké Británii a spousta škol z celého světa.

Doprovodný program pro pedagogy probíhá v Pedagogickém centru formou přednášek, seminářů a konzultací.

DOPROVODNÉ PROGRAMY OBOHATÍ VAŠI NÁVŠTĚVU VELETRHU
​A POMOHOU VÁM S VÝBĚREM ŠKOLY!

Více informací